Знайти
Сортувати за:
 
Показувати на сторінці:

Всього: 6

Рахів

Рахів – місто в Закарпатській області, районний центр, столиця Закарпатської Гуцульщини. Розташоване у вузькій долині між горами нижче злиття Чорної та Білої Тиси.
Датою заснування Рахова вважається 1447 р., хоча письмова згадка про це поселення відома ще з 910 р.

Клімат на Рахівщині помірний з теплим літом і м'якою зимою, хоча у верхів'ях – більш прохолодно взимку і дощитиме влітку.

Цікаві місця Рахівського району:

Карпатський біосферний заповідник (близько 60000 га), під захистом якого знаходяться одні з найцінніших екосистем у світі.
У нього входить і Географічний центр континентальної Європи. На цьому місці встановлена стела заввишки 7 м, споруджена Алея європейських прапорів. Поруч у гуцульській колибі розташувався музей природи і культури Карпат.

Говерла – найвища гора України (2061 м), розташована на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей, відноситься до масиву Чорногора.
До цього ж масиву належить і гора Петрос (2020 м), назва якої в перекладі з румунської означає «камінь».

Водоспад Труфанець – найвищий природний водоспад Закарпаття (36 м). Знаходиться на струмку Труфанець – правій притоці Чорної Тиси. Це один із самих мальовничих водоспадів каскадного типу в Українських Карпатах.

Драгобрат – самий високогірний гірськолижний курорт України, розташований в однойменному урочищі на висоті 1300-1700 м, тому сніг тут випадає в листопаді і тримається іноді до кінця весни. З трас – одна синя і по кілька червоних і чорних. Є також трампліни для фрістайлу міжнародного класу.

Найближчі курорти